انوشیروانی: استعفایی در فدراسیون نداشتیم/ ۸۰ درصد کراس‌فیت، وزنه‌برداری است

سرپرست فدراسیون وزنه‌برداری گفت: هشتاد درصد کراس‌فیت، وزنه‌برداری است و کمک زیادی به استعدادیابی خواهد کرد.

انوشیروانی: استعفایی در فدراسیون نداشتیم/ ۸۰ درصد کراس‌فیت، وزنه‌برداری است

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سجاد انوشیروانی در حاشیه مراسم رونمایی از حامی فدراسیون وزنه‌برداری پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

برگزاری مراسم رونمایی از اسپانسر فدراسیون وزنه‌برداری

وی گفت: تجهیزات وزنه‌برداری در 15 سال گذشته به روز نشده است. بر همین اساس برای نوسازی تجهیزات 30 میلیارد اعتبار گرفتیم و به زودی این کار را انجام می‌دهیم.

سرپرست فدراسیون وزنه‌برداری درباره اضافه شدن رشته کراسفیت به فدراسیون وزنه‌برداری گفت: با اهداف مختلف این را قبول کردیم، چون هشتاد درصد این رشته، وزنه‌برداری است و کمک زیادی به استعدادیابی خواهد کرد.

انوشیروانی گفت: تعامل با استانداران یکی از مهمترین کارهای ما است. خوشبختانه رایزنی‌ها در این چند ماه جواب داده اما باید تلاش بیشتری داشته باشیم. سامانه وزنه‌برداری و کراس‌فیت راه اندازی شده و در بحث آموزش به  صورت جدی تا آخرین روز خدمتم در وزنه‌برداری ادامه خواهم داد.

وی درباره غیبت کوروش باقری و حسین رضازاده در این مراسم اظهار داشت: همچنان این نفرات را در کنار خود داریم. رضازاده به مراسم عروسی یکی از نزدیکانش رفته است و باقری هم شرایط حضور نداشت. وظیفه ما این است که برندهای این رشته را در کنار خود داشته باشیم. تا جایی که توانستیم، برای قهرمانان و عزیزان این رشته جایگاه تعریف کرده‌ایم و به این راه ادامه می‌دهیم.

انوشیروانی در واکنش به ماجرای تحریم وزیر ورزش از سوی اتحادیه اروپا گفت: حتما محکوم می‌کنیم. سجادی از وزرای کاربلد و پرتلاش ما است و روند خوبی وجود دارد. او قهرمانی ارزشمند در ورزش است و از او حمایت می‌کنیم و در کنارش هستیم.

وی درباره چند استعفا در فدراسیون طی هفته‌های اخیر از جمله جدایی سرپرست نایب رئیسی بانوان گفت: استعفایی نداشتیم. در واقع با توجه به شرایطی که ایجاد شد، با مشکلاتی مواجه شدیم و نسبت به ایده‌ها اختلاف نظرها بود که قطع همکاری صورت گرفت.

همچنین حسین مقامی سرپرست دبیری فدراسیون درباره تعویق زمان انتخابات فدراسیون گفت: با توجه به اینکه در اساسنامه آمده 45 روز قبل از مجمع باید تکلیف کمیسیون‌ها مشخص شود، بر همین اساس این موضوع به تاریخ اول که اعلام کردیم، نمی‌رسید و به همین دلیل درخواست تغییر تاریخ انتخابات را دادیم که در نهایت 15 اسفند را اعلام کردیم.

انتهای پیام/

خبر های مرتبط

لیگ برتر هندبال/ بازگشت کازرونی ها به صدر

لیگ برتر هندبال/ بازگشت کازرونی ها به صدر

رقابت‌های هفته دهم لیگ برتر هندبال مردان ایران برگزار شد.

لیگ برتر بسکتبال بانوان| پایان مرحله مقدماتی و رقابت هشت تیم در پلی‌آف

لیگ برتر بسکتبال بانوان| پایان مرحله مقدماتی و رقابت هشت تیم در پلی‌آف

هفته پایانی مرحله مقدماتی لیگ برتر بسکتبال بانوان برگزار و در ...

قیمت نجومی بلیت برای روز رکوردشکنی پادشاه

قیمت نجومی بلیت برای روز رکوردشکنی پادشاه

بلیت‌های بازی تیم‌های بسکتبال لس‌آنجلس لیکرز و اوکلاهماسیتی در لیگ NBA ...

سرمربی تیم ملی والیبال ترکیه مشخص شد

سرمربی تیم ملی والیبال ترکیه مشخص شد

سرمربی پیشین تیم ملی والیبال اسلوونی، هدایت تیم ملی ترکیه را ...

خبر های پیشنهادی

https://90darage.ir