الهویی: بازی سختی مقابل آلومینیوم داریم

مربی تیم گل گهر سیرجان گفت: آلومینیوم اراک به یک وحدت تاکتیکی خوبی رسیده و فردا بازی سختی مقابل این تیم خواهیم داشت.

الهویی: بازی سختی مقابل آلومینیوم داریم

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، سعید الهویی مربی تیم گل گهر سیرجان در نشست خبری قبل از بازی با آلومینیوم اراک اظهار کرد: قبل از هر چیز تشکر می‌کنم از  میزبانی تیم آلومینیوم اراک که زمین تمرین بازیکنان خود را در اختیار تیم گل گهر قرار داد، این نوع رفتارها در فوتبال حرفه‌ای امروز اتفاق مثبت و خوبی است.

وی تصریح کرد: آلومینیوم اراک فارغ از باخت هفته گذشته، در هفته‌های پایانی قبل از تعطیلات نتایج خوبی گرفت، و کیفیت خوبی از خود به نمایش گذاشت، مدل بازی تیم منطبق بر مهره‌های تیم است که نتایج کسب شده نشان می‌دهد تیم به یک وحدت تاکتیکی رسیده و فردا بازی سختی خواهیم داشت.

مربی تیم گل گهر سیرجان با بیان اینکه آلومینیوم با قدرت قبل از تعطیلات معیار بازی فردا خواهد بود، افزود: مدل بازی و بازیکنان تاثیرگذار را به خوبی شناخت داریم اولویت تاکتیکی گل گهر این است که در کنار مدل بازی خودمان نقاط قوت را کنترل کنیم تا از ضدحملات خطرناک جلوگیری کنیم.

الهویی بیان کرد: گل گهر در شرایط خوبی قرار دارد، هرچند هنوز در فرم خوب قبل از تعطیلی قرار نگرفتیم، اما تلاش داریم سریع‌تر به فرم قبل برگردیم.

وی تصریح کرد: بازیکنان سعی می‌کنند مدل و  کیفیت مدل بازی مد نظر آقای قلعه‌نویی را بازی به بازی توسعه دهند، کیفیت لازم را از نظر ذهنی و فنی دارند، برای فردا دو بازیکنان مصدوم داریم.

مربی تیم گل گهر در پاسخ به سوالی مبنی تاثیر بارندگی در کیفیت بازی فردا گفت: امکانات سخت‌افزاری اجازه نمی‌دهد، برف و باران پروسه تمرین یک تیم را دچار مشکل می‌کند، بدون شک کیفیت و مدل بازی دو تیم تحت تاثیر بارندگی تحت تاثیر قرار خواهد گرفت، و امکان تغییر در چیدمان و نحوه بازی را وجود دارد.

وی گفت: نظم مالی درستی در باشگاه داریم، با وجود اینکه جز پنج تیم اول پرهزینه لیگ نیستیم، اما نظم مالی و مدیریتی و نظم فنی خوبی در باشگاه و تیم وجود دارد، که ترکیب این دو نظم موجب شده در جایگاه خوبی در جدول قرار گیرد و قدم به قدم مسیر درستی را طی می‌کند. 

پایان پیام/

خبر های مرتبط

تیم ملی ایران وارد بلاروس شد

تیم ملی ایران وارد بلاروس شد

تیم ملی فوتبال نوجوانان کشورمان برای حضور در تورنمنتی هشت جانبه ...

تمجید فیفا از گل دیدنی ایران در جام جهانی+فیلم

تمجید فیفا از گل دیدنی ایران در جام جهانی+فیلم

صفحه رسمی فیفا به تمجید از رضاییان پرداخت و از گل ...

خبر های پیشنهادی

https://90darage.ir