از من برای سرمربیگری تیم ملی برنامه خواسته اند | منتظر اعلام جزئیات قرارداد با فدراسیون هستم!

سرمربی تیم ملی بوکس می‌گوید: الان فعلا دوباره وارد رکود شده‌ایم که امیدوارم هر چه سریع‌تر این روزها را پشت سر گذاشته و وارد مسیر خوبی شویم.

از من برای سرمربیگری تیم ملی برنامه خواسته اند | منتظر اعلام جزئیات قرارداد با فدراسیون هستم!

به گزارش همشهری آنلاین علیرضا استکی  درباره شرایط سخت روزهای اخیر فدراسیون بوکس ایران، با توجه به پناهنده شدن حسین ثوری، توضیح داد: به هر حال اتفاقاتی که در چهار سال اخیر، از سال ۹۸ تا الان رخ داد، باعث اوج گرفتن بوکس ایران شد. اما متاسفانه با اتفاقاتی که بعد از انتخابات سال گذشته افتاد خود به خود خودزنی‌ها شروع شد و بوکس به چالش افتاد، از همه بدتر هم رفتن حسین ثوری رییس فدراسیون بود.

او افزود: این اتفاقات حال همه را خراب کرد. الان فعلا دوباره وارد رکود شده‌ایم که امیدوارم هر چه سریع‌تر این روزها را پشت سر گذاشته و وارد مسیر خوبی شویم.

سرمربی تیم ملی بوکس ایران، درباره احتمال انتخاب روح‌الله حسینی به عنوان رئیس فدراسیون نیز گفت: در جایگاهی نیستم که راجع به صلاحیت کسی صحبت کنم، اما ایشان قهرمان بوده و الان قصد دارد وارد مدیریت کلان ورزش شود. امیدوارم چه برای روح‌الله حسینی و چه هرکس دیگری که روی کار می‌آید شرایط خوب پیش برود. مهم موفقیت بوکس است و امیدوارم بعد از انتخابات و با مشخص شدن رئیس، طبق سیاست‌های مد نظر رئیس جدید روند خوبی طی شود.

استکی در پاسخ به این سوال که شرایط تیم ملی چگونه است؟ توضیح داد: با آمدن آقای حسینی از بنده به عنوان سرمربی تیم ملی برنامه خواستند و من هم برنامه‌هایم را ارائه کردم. شرایط‌ کار کردن را گفتم و منتظر هستم که بگویند قرارداد جدید به چه شکلی‌خواهد بود. 

سرمربی تیم ملی بوکس تصریح کرد: با آقای حسینی و مدیران کلان‌تر ورزش صحبت کردیم که با چه شرط و شرایطی کار کنیم. فعلا مهم این است که بوکس از منجلاب فعلی دربیاید و این جوانان که امیدشان پای این ورزش است، آینده خود را بسازند.

او گفت: امیدواریم که در این مدت مدال برنز جهانی را به یک مدال خوش رنگ المپیک تبدیل کنیم تا کارنامه قابل قبول و شایسته‌ای را در بوکس ایران برجای بگذاریم.

استکی با ابراز گله و ناراحتی از حواشی که به ناحق در یک سال اخیر برای بوکس ایجاد شد، توضیح داد: در این مدت ما کاری که باید می‌کردیم را با لطف خدا کردیم و از الان باید دید کسی که رئیس می‌شود چه طرز تفکر جدیدی خواهد داشت. امیدوارم از این پس شاهد درخشش بیشتر بوکس باشیم.

خبر های مرتبط

خبر های پیشنهادی

https://90darage.ir