کی‌روش: فردا بیرانوند را در اختیار نخواهیم داشت

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: فردا بیرانوند را در اختیار نخواهیم داشت.

کی‌روش: فردا بیرانوند را در اختیار نخواهیم داشت

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از قطر، کارلوس کی‌روش در نشست خبری پیش از دیدار مقابل ولز در چارچوب مرحله گروهی جام جهانی 2022 درباره وضعیت بیراوند، اظهار داشت: او تست‌های مختلفی را انجام داده و امروز هم تست داده اما تردیدی نیست که مشکلات جدی پیش آمده است. همه امور مثبت حرکت می‌کند و به همین خاطر خوشحالیم. حادثه مربوط به بیرانوند در خصوص یک وضعیت پزشکی بود که مربوط به پروتکل بهداشتی است و نمی‌توانیم این پروتکل را دور بزنیم. به همین خاطر فردا بیرانوند را در اختیار نداریم.

*هر سوالی می خواهید بپرسید اما به جواب های ما احترام بگذارید

وی در مورد سوالات سیاسی خبرنگاران خارجی، گفت: رسانه‌های حق دارند سوالات خودشان را بپرسند و ما هم حق داریم جواب صحیح بدهیم. باید برای یکدیگر احترام قائل شویم. می‌توانید هرچه می‌خواهید بپرسید اما برایمان بسیار مهم است به جوابی که می‌دهیم احترام بگذارند.

کی‌روش گفت: نباید این موضوع مانع برگزاری بازی ما در حال حاضر شود. این موضوع به ما بر نمی‌گردد. به رئیس فیفا و اخلاق بازی بر می‌گردد. هیچ مشکلی وجود ندارد که رسانه‌های بین المللی بیایند و سوالاتی مطرح کنند. آزادی مطبوعات را داریم و ما هم آزادیم که جواب بدهیم.

*باید باهم یادبگیریم و بیاموزیم تا قدرتمندتر شویم

سرمربی تیم ملی در مورد اینکه چه صحبتی درباره شکست مقابل انگلیس دارد، عنوان کرد: آن بازی تمام شده است. باید با هم یاد بگیریم و بیاموزیم تا قدرتمندتر شویم. باید کیفیت، انرژی و علاقه بسیار زیادی برای بازی بعدی داشته باشیم. این بخشی از زندگی ما است. وظیفه‌مان است که بازی کنیم. این شانس بزرگی برای ما است که فردا مقابل تیمی با بازیکنان بسیار عالی بازی می‌کنیم. کاپیتان ولز بازیکن بسیار خوبی است. این تیم روحیه بسیار خوبی دارد.

*بازیکنان تیم ملی خیلی آماده هستند

وی افزود: با علاقه و سرسختی می‌خواهند بازی کنند. هواداران خوبی هم دارند. باید عزم بهتری داشته باشیم تا به شرایط خوب خودمان برگردیم. می‌خواهیم تفریح و سرگرمی داشته باشیم و از فوتبال لذت ببریم. احساس می‌کنیم همیشه رسیدن به راه درست وجود دارد. بازیکنان ما خیلی آماده هستند و همه آمادگی دارند از بازی فردا لذت ببریند.

 

 

ادامه دارد...

خبر های مرتبط

اقدام عجیب یک مدیر فوتبالی برای تهیه خانه در خارج از ایران!

اقدام عجیب یک مدیر فوتبالی برای تهیه خانه در خارج از ایران!

یکی از مدیران مطرح فوتبال در ایران اقدام عجیبی انجام داده ...

آئین‌نامه جدید AFC برای دریافت مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها

آئین‌نامه جدید AFC برای دریافت مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها

کنفدراسیون آسیا آئین‌نامه جدیدی برای دریافت مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها به فدراسیون ...

خبر های پیشنهادی

https://90darage.ir