یک کرجی امید اول استقلالی‌های ایران در قطر!

با نگاهی به ملی پوشان تیم استقلال در اردوی دوحه قطر، امیدواری استقلالی‌ها به حضور یکی از نمایندگان این تیم در ترکیب ثابت تیم ملی بیش از سایرین است.

یک کرجی امید اول استقلالی‌های ایران در قطر!

پس از مصدومیت نابهنگام امید ابراهیمی و خروج از لیست تیم ملی به علت آسیب دیدگی روزبه چشمی که تنها در چند اردوی ریکاوری پایانی تیم ملی پیش از اعزام به قطر بعد از بازگشت تیم ملی از اردوی اتریش به کمپ تیم ملی رفته بود، توانست در این فرصت به وجود آمده نامش را جزو بازیکنان اعزامی ایران به جام جهانی مشاهده کند.

در طول روزهای اخیر اغلب کارشناسان استقلالی و البته غیر استقلالی با اشاره به توانایی های روزبه چشمی در بحث ایجاد جنگ های تن به تن و تخریبی روی هافبک های تیم های مقابل امیدوارند تا با حضور این بازیکن جای خالی امید ابراهیمی پر شود.

با نگاهی به صفحات اینستاگرامی و کانال های تلگرامی هواداری استقلال به وضوح می توان دریافت که طرفداران این تیم، بیش از دو نماینده دیگر استقلال در اردوی تیم ملی امیدوارند تا این فوتبالیست کرجی در ترکیب اصلی ایران به میدان برود.

ابوالفضل جلالی دیگر ملی‌پوش استقلال در پست دفاع چپ است که بسیاری بر این باورند که با حضور احسان حاج صفی و میلاد محمدی شاید این فرصت به جلالی داده نشود که در ترکیب اصلی به میدان برود. هر چند کی‌روش ثابت کرده یک مربی غیر قابل پیش بینی است.

نفر سوم سید حسین حسینی دیگر ملی پوش استقلالی هاست که با حضور علیرضا بیرانوند آماده، که این هفته ها در لیگ برتر نیز موفق ظاهر شده بود بخت دروازه بان اصلی استقلال برای ایستادن درون دروازه تیم ملی را پایین می‌دانند. در چنین شرایطی این احتمال که روزبه چشمی تنها استقلالی حاضر در ترکیب اصلی ایران مقابل انگلیس باشد بیشتر مدنظر هواداران استقلال است.

خبر های مرتبط

خطر بیخ گوش باشگاه استقلال/ تصمیم نابهنگام ساپینتو در راه است؟

خطر بیخ گوش باشگاه استقلال/ تصمیم نابهنگام ساپینتو در راه است؟

در زمان مدیریت سردار آجرلو باشگاه استقلال از نظر مالی شرایطی ...

وعده فتح‌الله‌زاده هم عملی نشد/ آیا استقلال فردا تمرین می‌کند؟

وعده فتح‌الله‌زاده هم عملی نشد/ آیا استقلال فردا تمرین می‌کند؟

تیم استقلال امروز تمرین نکرد! علی فتح‌الله‌زاده بعد از روی کار ...

خبر های پیشنهادی

https://90darage.ir