جزئیات دیگری از مصاحبه تند رونالدو/ واکنش کریستیانو به جدایی‌اش از منچستریونایتد/ به سرمربی اجازه نمی‌دهم ۳ دقیقه به من

بخش‌های دیگر مصاحبه کریستیانو رونالدو فوق‌ستاره پرتغالی منچستریونایتد و پیرز مورگان پخش شد.

جزئیات دیگری از مصاحبه تند رونالدو/ واکنش کریستیانو به جدایی‌اش از منچستریونایتد/ به سرمربی اجازه نمی‌دهم ۳ دقیقه به من

قسمت دوم مصاحبه طولانی کریستیانو رونالدو با پیرز مورگان پخش شد و شماره ۷ اریک تن‌هاخ را به باد انتقاد گرفت.

این مهاجم می‌گوید که از سوی مربی احساس احترام نمی‌کند و این دلیل اصلی امتناع او از حضور در بازی مقابل تاتنهام در ماه اکتبر بوده است. او در مورد رفتن به سمت تونل و امتناع از ورود به زمین گفت: «شاید از این کار پشیمانم، شاید هم نه. بیایید بگوییم که من پشیمانم، اما مربی من را تحریک کرد. من به مربی اجازه نمی‌دهم که من را سه دقیقه وارد یک بازی کند. من چنین بازیکنی نیستم. می‌فهمم که او تازه بر سر این کار آمده و باید همه چیز را مرتب کند. می‌فهمم که چرا از ابتدا در بازی نبودم چون در تور پیش‌فصل غایب بودم. اما اتفاقات دیگری افتاد که مردم از آن بی‌خبرند.»

رونالدو در ادامه گفت: «کتمان نمی‌کنم که همدلی مربی خوب نیست. فکر می‌کنم او آن‌طور که باید به من احترام نمی‌گذارد. به همین دلیل بازی مقابل تاتنهام را ترک کردم. نمی‌خواهم از او انتقاد کنم و او می‌تواند بازیکنان تیم را انتخاب کند، اما بهانه‌های زیادی وجود دارد. او نمی‌خواست از روی احترام من را برای سه دقیقه به زمین بفرستد، بلکه می‌خواست من را روبروی تاتنهام قرار بدهد. در تیم ملی یا دیگر باشگاه‌ها برا ۵ دقیقه هم که شده به تیمم کمک می‌کنم. اما در آن شرایط تحریک شده بودم. برای همین برای او احترامی قائل نیستم چون او به من احترامی نمی‌گذارد.»

پس از آن اتفاق، رونالدو محروم شد و در این مصاحبه به این موضوع پرداخت. گفت: «بله، تحقیرآمیز بود. به خانه رسیدم و کریستیانو جونیور از من پرسید که چرا به بازی نمی‌روم. او گفت: اگر بهترین بازیکن جهان باشی چگونه تو را مجازات خواهند کرد؟ من احساس کردم که به من خیانت شده و احساس کردم که برخی نه تنها امسال بلکه پارسال هم من را در این تیم نمی‌خواستند. مالکان، گلیزرها، به باشگاه اهمیتی نمی‌دهند. از بازاریابی پول می‌گیرند، اما به نظر من واقعاً به ورزش اهمیت نمی‌دهند. من هرگز با آنها صحبت نکرده‌ام و آنها تمام قدرت را به مدیر ورزشی می‌دهند. هواداران باید بدانند که ما به عنوان بازیکن بهترین‌ها را برای باشگاه می‌خواهیم، اما چیزهایی در داخل باشگاه وجود دارند که نمی‌گذارد منچستریونایتد به سطوح بالا برسد. بازگشت به اوج برای منچستریونایتد در دو یا سه سال آینده سخت خواهد بود.»

جزئیات دیگری از مصاحبه تند رونالدو/ واکنش کریستیانو به جدایی‌اش از منچستریونایتد/ به سرمربی اجازه نمی‌دهم ۳ دقیقه به من بازی بدهد!

در مورد تابستان گذشته تایید کرد که پیشنهاد پول زیادی برای رفتن و بازی در عربستان سعودی داشت: ««من پیشنهادهایی داشتم، اما مطبوعات آشغالی گفتند کسی من را نمی‌خواهد، که کاملاً اشتباه بود. من اینجا خوشحال بودم، اما آنها همچنان تکرار می‌کردند که هیچ کس کریستیانو رونالدو را نمی‌خواهد. چگونه می‌توانند بازیکنی که فصل گذشته ۳۲ گل به ثمر رسانده را نخواهند؟»

رونالدو در مورد غیبتش در تور پیش‌فصل هم صحبت کرده بود: «من در تابستان مشکلی داشتم که نتوانستم به تور پیش‌فصل بروم. دخترم برونشیت داشت و یک هفته در بیمارستان بستری بود. مردم داستان ساختند. همه فراموش کردند که من هم انسانم. من همیشه در کنار خانواده‌ام خواهم بود. با مدیران باشگاه صحبت کردم اما نمی‌خواستند حرف من را باور کنند و این موضوع حال من را بد کرد. اینکه به حرف من شک کردند واقعا من را آزار داد.»

رونالدو در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کند در تعطیلات جام‌جهانی باشگاه را ترک خواهد کرد، سخنانی گفت که شبیه خداحافظی به نظر می‌رسید. او گفت: «سخت است که بگویم به منچستریونایتد برنمی‌گردم، اما ببینیم چه اتفاقی می‌افتد. هواداران همیشه در کنار من خواهند بود و همیشه در قلب من خواهند بود. روزهایی که به خیابان می‌روم، عشق، شور و اشتیاق، احترامی که مردم نسبت به من دارند را می‌بینم. امیدوارم آنها هرگز کارهایی را که من کردم و خواهم کرد را فراموش نکنند. آنها همیشه در قلب من خواهند بود. از همه حمایت‌های شما سپاسگزارم. امیدوارم به زودی شما را ببینم. و همیشه در قلب من خواهید بود.»

خبر های مرتبط

رونالدو هم‌تیمی سابقش را «موش» خطاب کرد/ پاسخ اسطوره شیاطین‌سرخ به کریستیانو

رونالدو هم‌تیمی سابقش را «موش» خطاب کرد/ پاسخ اسطوره شیاطین‌سرخ به کریستیانو

وین رونی اسطوره منچستریونایتد و هم‌تیمی سابق کریستیانو رونالدو به صحبت‌های ...

دلیل رخ ندادن یک اتفاق بزرگ/ چرا سرمربی سیتی روی نیمکت برزیل ننشست؟

دلیل رخ ندادن یک اتفاق بزرگ/ چرا سرمربی سیتی روی نیمکت برزیل ننشست؟

پپ گواردیولا با وجود اعلام موافقت اولیه نتوانست سرمربی تیم ملی ...

خبر های پیشنهادی

https://90darage.ir