ادعای رسانه‌های فرانسوی: PSG امباپه را مجبور به دروغگویی کرد

تسنیم نوشت: طبق گزارش گروهی از رسانه‌های فرانسوی، اظهارات اخیر کیلیان امباپه در تکذیب تمایلش به جدایی غیرواقعی بوده است.

ادعای رسانه‌های فرانسوی: PSG امباپه را مجبور به دروغگویی کرد

با وجود اظهارات اخیر کیلیان امباپه در تکذیب خبرهای اخیر مبنی بر تلاشش برای جدایی از پاری‌سن‌ژرمن، آینده او هنوز هم منشأ جنجال و حاشیه است.

به تازگی برخی از رسانه‌های فرانسوی از جمله نشریات پاریزین و اکیپ مدعی شده‌اند که امباپه همچنان خواهان جدایی است و اظهاراتش پس از بازی اخیر برابر مارسی هم تحت فشار مدیران باشگاه بوده است تا به این شیوه از افزایش تنش در رختکن تیم کاسته شود.

امباپه 23 ساله تابستان امسال قراردادش را برای سه سال دیگر با PSG تمدید کرد اما با یکسری شروط که از قرار معلوم دخالت در امور مربوط به نقل و انتقالات و عزل و نصب مربیان جزو آنهاست. با این حال نادیده گرفتن شدن خواسته‌های او در مورد نخست - به خصوص تمدید قرارداد با نیمار - باعث شده که امباپه ساز جدایی بزند و برخی رفتارهای طعنه‌آمیز و عجیب او در هفته‌های نخست فصل هم این فرضیه را قوت بخشید. او تا یکشنبه شب هیچ تلاشی برای رد شایعه جدایی‌اش انجام نداده بود و پس از لوکلاسیک هم ادعا کرد که کاملاً از همه چیز بی‌اطلاع و از وضعیتش در پارک دو پرنس راضی است. اظهارات او اما به زعم برخی رسانه‌ها غیرواقعی و تنها برای فرونشاندن جنجال‌ها بوده است. اکیپ در این باره نوشته است: «یکشنبه شب اینکه امباپه تکذیب کند خواهان ترک PSG شده برای باشگاه بسیار مهم بود. امباپه و PSG طی مذاکرات‌شان توافق کردند که بازیکن باید علناً از بی‌میلی‌اش به ترک باشگاه بگوید تا پاریسی‌ها را از زیر ذره‌بین رسانه‌ها خارج کند. اگر امباپه احساس می‌کند که پاری‌سن‌ژرمن با خلف وعده‌هایش به او خیانت کرده، باشگاه هم نسبت به بازیکن رویکرد مشابه دارد چون با تمام شروط او حتی فراتر از حوزه ورزش موافقت کرد.»

در همین حال نشریه پاریزین به عنوان نزدیک‌ترین منبع خبری به باشگاه پاری‌سن‌ژرمن نیز نوشته است:« تأثیر صحبت‌های امباپه بسیار زیادی بود. صحبت‌های قبلی لوئیز کامپوس (مدیر ورزشی باشگاه) و کریستو گالتیه (سرمربی) آن‌قدرها برای خاموش کردن آتش کافی نبود و نتوانسته بود خشم امباپه از دست ناصر الخلیفی (رئیس باشگاه) به خاطر وعده‌های محقق نشده‌اش را کم کند.

نشریه ‌پاییس اسپانیا نیز در همین راستا گزارشی منتشر کرده و نوشته است که امباپه به مدیران پاری‌سن‌ژرمن گفته تنها در صورت حاضر است تا پایان مدت قرارداد جدیدش در پاریس بماند که نیمار از این تیم برود و این هم یکی از وعده‌های الخلیفی به او برای تمدید قراردادش بوده است. الخلیفی نیز به مهاجم فرانسوی قول داده که شخصاً دست به کار خواهد شد و رضایتش را جلب خواهد کرد.

258 258

خبر های مرتبط

واکنش رونالدو به شایعه توافق با النصر

واکنش رونالدو به شایعه توافق با النصر

پس از دیدار مقابل سوییس، کریستیانو رونالدو از منطقه مختلط ورزشگاه ...

عکس | شادی امیر قطر از پیروزی مراکش

عکس | شادی امیر قطر از پیروزی مراکش

امیر قطر پس از پیروزی مراکش مقابل اسپانیا در ورزشگاه خوشحالی ...

عکس| آمار عجیب برزیل در جام جهانی

عکس| آمار عجیب برزیل در جام جهانی

برزیل تنها تیم جام جهانی است که از تمام بازیکنان خود ...

عکس | چیپ تاریخی برای تحقیر سرزمین محل تولد

عکس | چیپ تاریخی برای تحقیر سرزمین محل تولد

مدافع مراکش با گلزنی مقابل اسپانیا این تیم را از جام ...

خبر های پیشنهادی

https://90darage.ir